  • CB3LV-5I-34M560000
CB3LV-5I-34M560000
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-5I-34M560000
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
HK JDW NO:
221-CB3LV-5I-34M560000
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-5I-34M560000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CB3LV
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    34.56MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS, TTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm