  • CB3LV-2C-32M7680
CB3LV-2C-32M7680
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-2C-32M7680
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-CB3LV-2C-32M7680
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
CB3LV-2C-32M7680
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-2C-32M7680
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm