  • CAY16-2492F4LF
CAY16-2492F4LF
advertisement
Manufacturer No:
CAY16-2492F4LF
HK JDW NO:
103-CAY16-2492F4LF
Datasheet:
CAY16-2492F4LF
Step5Bar-code shipping tag
CAY16-2492F4LF
    16 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Termination
    Convex
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    24.9kOhm
    800μm
  • Depth
    1.6mm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Military Standard
    Not
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.062W
  • Case Code (Imperial)
  • Lead Pitch
  • Working Voltage
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Element Power Dissipation
    0.062W
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm