  • CAF94157(IDM2450-RT36)
CAF94157(IDM2450-RT36)
advertisement
Manufacturer No:
CAF94157(IDM2450-RT36)
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-CAF94157(IDM2450-RT36)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CAF94157(IDM2450-RT36)
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Brackets
  • Mounting Type
    Adhesive
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Whisper™
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    RP-TNC
  • Frequency
    2.5GHz
  • Gain
    8.5dBi
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz
  • Antenna Type
    Module
  • VSWR
    1.8
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height
    35.9918mm
  • Height (Max)
    1.417 36.00mm