  • CAA-4.000-18-1520-R
CAA-4.000-18-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
CAA-4.000-18-1520-R
HK JDW NO:
3033-CAA-4.000-18-1520-R
Package:
Description:
Crystal 4MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 120Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R