  • CAA-20.000-20-1520-R
CAA-20.000-20-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
CAA-20.000-20-1520-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-CAA-20.000-20-1520-R
Package:
Description:
Crystal 20MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R