  • CA50C15623GLT
CA50C15623GLT
advertisement
Manufacturer No:
CA50C15623GLT
HK JDW NO:
221-CA50C15623GLT
Datasheet:
CA50C15623GLT
Step5Bar-code shipping tag
CA50C15623GLT
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Rise Time-Max
    10ns
  • Fall Time-Max
    10ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm