  • CA4-8.000-18-3050-X
CA4-8.000-18-3050-X
advertisement
Manufacturer No:
CA4-8.000-18-3050-X
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-CA4-8.000-18-3050-X
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CA4-8.000-18-3050-X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Accuracy
    0.003 %
  • Series Resistance
    60Ohm
  • Height
    5.2mm
  • Length
    13mm
  • Width
    4.7mm