  • CA000133R00JE66
CA000133R00JE66
advertisement
Manufacturer No:
CA000133R00JE66
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-CA000133R00JE66
Package:
Axial
Datasheet:
CA000133R00JE66
Description:
33Ohms, 1W, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CA000133R00JE66
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~275°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CA
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.170Diax0.460L 4.32mmx11.68mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    33Ohms
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    11.684mm