  • CA-301 4.9152MB-C: PB FREE
CA-301 4.9152MB-C: PB FREE
advertisement
Manufacturer No:
CA-301 4.9152MB-C: PB FREE
HK JDW NO:
262-CA-301 4.9152MB-C: PB FREE
Package:
Cylindrical Can, Radial
Step5Bar-code shipping tag
CA-301 4.9152MB-C: PB FREE
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Cylindrical Can, Radial
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    CA-301
  • Size / Dimension
    0.122Diax0.366L 3.10mmx9.30mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.366 9.30mm