  • CA-20.000-18-3050-X
CA-20.000-18-3050-X
advertisement
Manufacturer No:
CA-20.000-18-3050-X
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-CA-20.000-18-3050-X
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CA-20.000-18-3050-X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%