  • C927U222MZWDDA7317
C927U222MZWDDA7317
advertisement
Manufacturer No:
C927U222MZWDDA7317
HK JDW NO:
417-C927U222MZWDDA7317
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 20%
Step5Bar-code shipping tag
C927U222MZWDDA7317
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Lead Pitch
    7.5mm