  • C822J124J60C000
C822J124J60C000
advertisement
Manufacturer No:
C822J124J60C000
Manufacturer:
XIAMEN FARATRONIC
HK JDW NO:
15994-C822J124J60C000
Package:
Datasheet:
Description:
120nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS