  • C4ATDBU5300A30J
C4ATDBU5300A30J
advertisement
Manufacturer No:
C4ATDBU5300A30J
HK JDW NO:
417-C4ATDBU5300A30J
Package:
Datasheet:
C4ATDBU5300A30J
Description:
Cap Film 30uF 250V PP 5% (42.5 X 30 X 45mm) Radial 37.5mm 0.0037 Ohm 85°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
C4ATDBU5300A30J
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VDC|160VAC