  • C420C222J5G5TATR
C420C222J5G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C420C222J5G5TATR
HK JDW NO:
417-C420C222J5G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Quantity:
In Stock : 4226
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
C420C222J5G5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Dielectric
    C0G
  • Voltage
    50V
  • Length
    6.6mm