  • C410C470G1G5TA
C410C470G1G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C410C470G1G5TA
HK JDW NO:
417-C410C470G1G5TA
Description:
47pF Ceramic Capacitor 2% 30 ppm/°C 2 Terminations Axial
Step5Bar-code shipping tag
C410C470G1G5TA
  • Factory Lead Time
    54 Weeks
  • Published
    2017
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    47pF
  • Voltage - Rated DC
    100V