  • C410C300J1G5TA7200
C410C300J1G5TA7200
advertisement
Manufacturer No:
C410C300J1G5TA7200
HK JDW NO:
417-C410C300J1G5TA7200
Description:
30pF Ceramic Capacitor 5% Axial
Step5Bar-code shipping tag
C410C300J1G5TA7200
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    30pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
  • Length
    4.32mm