  • C410C220K5G5HATR
C410C220K5G5HATR
advertisement
Manufacturer No:
C410C220K5G5HATR
HK JDW NO:
417-C410C220K5G5HATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Quantity:
In Stock : 4081
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
C410C220K5G5HATR
    Select All
  • Factory Lead Time
    44 Weeks
  • Package / Case
    Dipped
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Dielectric
    C0G
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Dissipation Factor
    0.1 %
  • Diameter
    2.54mm
  • Length
    4.32mm