  • C3E-19.200-10-1520-R
C3E-19.200-10-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
C3E-19.200-10-1520-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C3E-19.200-10-1520-R
Package:
Description:
Crystal 19.2MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R