  • C333C392J2G5TATR
C333C392J2G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C333C392J2G5TATR
HK JDW NO:
417-C333C392J2G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
C333C392J2G5TATR
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor 5% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C333C392J2G5TATR
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Depth
    3.81mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    7.62mm