  • C333C105M5U5TATR
C333C105M5U5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C333C105M5U5TATR
HK JDW NO:
417-C333C105M5U5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
C333C105M5U5TATR
Description:
1μF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Quantity:
In Stock : 1188
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
C333C105M5U5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    3.81mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    7.62mm