  • C325C104G1G5TA
C325C104G1G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C325C104G1G5TA
HK JDW NO:
417-C325C104G1G5TA
Description:
GoldMax 300 Comm C0G 0.1μF 100V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial
Step5Bar-code shipping tag
C325C104G1G5TA
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    0.1μF
  • Lead Spacing
    0.200 5.08mm
  • Height Seated (Max)
    0.300 7.62mm