  • C323C432K2G5TA7301
C323C432K2G5TA7301
advertisement
Manufacturer No:
C323C432K2G5TA7301
HK JDW NO:
417-C323C432K2G5TA7301
Description:
GoldMax 300 Comm C0G 4300pF 200V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial
Step5Bar-code shipping tag
C323C432K2G5TA7301
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    4300pF
  • Lead Spacing
    0.200 5.08mm
  • Height Seated (Max)
    0.300 7.62mm