  • C323C103M5U5TATR
C323C103M5U5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C323C103M5U5TATR
HK JDW NO:
417-C323C103M5U5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
10nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Quantity:
In Stock : 15763
Step5Bar-code shipping tag
C323C103M5U5TATR
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Dipped
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    3.18mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    5.08mm