  • C323C102J2G5TATR
C323C102J2G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C323C102J2G5TATR
HK JDW NO:
417-C323C102J2G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 5% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C323C102J2G5TATR
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Dipped
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    3.18mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.08mm