  • C322C181K1G5TA
C322C181K1G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C322C181K1G5TA
HK JDW NO:
417-C322C181K1G5TA
Description:
180pF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
C322C181K1G5TA
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Radial
  • Published
    2008
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    C0G
  • Dissipation Factor
    0.1 %
  • Height
    3.18mm
  • Length
    6.6mm
  • Width
    5.08mm