  • C320C103M2R5TATR
C320C103M2R5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C320C103M2R5TATR
HK JDW NO:
417-C320C103M2R5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
10nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C320C103M2R5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    3.18mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    5.08mm