  • C317C151K1G5TATR
C317C151K1G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C317C151K1G5TATR
HK JDW NO:
417-C317C151K1G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
C317C151K1G5TATR
Description:
150pF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C317C151K1G5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150pF
  • Depth
    2.54mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.81mm