  • C316C221J1G5TATR
C316C221J1G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C316C221J1G5TATR
HK JDW NO:
417-C316C221J1G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
220pF Ceramic Capacitor 5% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C316C221J1G5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220pF
  • Depth
    2.54mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.81mm