  • C316C130J3G5TA
C316C130J3G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C316C130J3G5TA
HK JDW NO:
417-C316C130J3G5TA
Description:
GoldMax 300 Comm C0G 13pF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial
Step5Bar-code shipping tag
C316C130J3G5TA
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    13pF
  • Lead Spacing
    0.100 2.54mm
  • Height Seated (Max)
    0.230 5.84mm