  • C315C392K5R5TATR
C315C392K5R5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C315C392K5R5TATR
HK JDW NO:
417-C315C392K5R5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C315C392K5R5TATR
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Depth
    2.54mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.81mm