  • C2E-36.000-8-1520-R
C2E-36.000-8-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
C2E-36.000-8-1520-R
HK JDW NO:
3033-C2E-36.000-8-1520-R
Package:
Description:
Crystal 36MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 70Ohm 4-Pin SMD T/R