  • C2E-16.000-8-1520-R
C2E-16.000-8-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
C2E-16.000-8-1520-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C2E-16.000-8-1520-R
Package:
Description:
Crystal 16MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R