  • C2225P682J1GSH
C2225P682J1GSH
advertisement
Manufacturer No:
C2225P682J1GSH
HK JDW NO:
417-C2225P682J1GSH
Description:
6.8nF Ceramic Capacitor 5% 2225
Step5Bar-code shipping tag
C2225P682J1GSH
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8nF
  • Depth
    6.35mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.72mm