  • C2225C474K1RAC7800
C2225C474K1RAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C2225C474K1RAC7800
HK JDW NO:
417-C2225C474K1RAC7800
Description:
470nF Ceramic Capacitor 10% 2225
Step5Bar-code shipping tag
C2225C474K1RAC7800
    Ceramic
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    6.3mm
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    1.1mm
  • Length
    5.6mm