  • C2225C105Z5UAC7800
C2225C105Z5UAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C2225C105Z5UAC7800
HK JDW NO:
417-C2225C105Z5UAC7800
Package:
2225
Datasheet:
Description:
1μF Ceramic Capacitor 80% 2225
Step5Bar-code shipping tag
C2225C105Z5UAC7800
    Ceramic
  • Tolerance
    80%
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    6.3mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Height
    1mm
  • Length
    5.6mm