  • C2225C104KDRAC7800
C2225C104KDRAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C2225C104KDRAC7800
HK JDW NO:
417-C2225C104KDRAC7800
Description:
SMD Comm X7R HV 0.1μF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.220Lx0.252W 5.60mmx6.40mm -55°C~125°C Low ESL, High Voltage Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric)
Quantity:
In Stock : 9700
Step5Bar-code shipping tag
C2225C104KDRAC7800
    Select All
  • Factory Lead Time
    34 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SMD Comm X7R HV
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.252W 5.60mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    Low ESL, High Voltage
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Capacitance
    0.1μF
  • Thickness (Max)
    0.087 2.20mm