  • C1E-19.200-8-1520-R
C1E-19.200-8-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
C1E-19.200-8-1520-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C1E-19.200-8-1520-R
Package:
Description:
Crystal 19.2MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 120Ohm 4-Pin CSMD T/R