  • C1825P334M5XMHTM
C1825P334M5XMHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1825P334M5XMHTM
HK JDW NO:
417-C1825P334M5XMHTM
Description:
330nF Ceramic Capacitor 20% 1825
Step5Bar-code shipping tag
C1825P334M5XMHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    6.35mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.57mm