  • C1825N223F5GRHTM
C1825N223F5GRHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1825N223F5GRHTM
HK JDW NO:
417-C1825N223F5GRHTM
Description:
22nF Ceramic Capacitor 1% 1825
Step5Bar-code shipping tag
C1825N223F5GRHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm