  • C1825N203K5GRH
C1825N203K5GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1825N203K5GRH
HK JDW NO:
417-C1825N203K5GRH
Description:
20nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
C1825N203K5GRH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    20nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm