  • C1825N203J5GSH
C1825N203J5GSH
advertisement
Manufacturer No:
C1825N203J5GSH
HK JDW NO:
417-C1825N203J5GSH
Description:
20nF Ceramic Capacitor 5% 1825
Step5Bar-code shipping tag
C1825N203J5GSH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    20nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm