  • C1812P563K1XSHTM
C1812P563K1XSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1812P563K1XSHTM
HK JDW NO:
417-C1812P563K1XSHTM
Description:
56nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812P563K1XSHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    56nF
  • Depth
    3.18mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.57mm