  • C1812N272J1GSHTM
C1812N272J1GSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1812N272J1GSHTM
HK JDW NO:
417-C1812N272J1GSHTM
Package:
1812
Datasheet:
Description:
2.7nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812N272J1GSHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.7nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm