  • C1812N104K5XPHTM
C1812N104K5XPHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1812N104K5XPHTM
HK JDW NO:
417-C1812N104K5XPHTM
Package:
1812
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812N104K5XPHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm