  • C1812C331JGGAC7800
C1812C331JGGAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C1812C331JGGAC7800
HK JDW NO:
417-C1812C331JGGAC7800
Package:
1812
Description:
330pF Ceramic Capacitor 5% 1812
Quantity:
In Stock : 2997
Step5Bar-code shipping tag
C1812C331JGGAC7800
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    2kV
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm