  • C1812C223J1HAC7800
C1812C223J1HAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C1812C223J1HAC7800
HK JDW NO:
417-C1812C223J1HAC7800
Package:
1812
Datasheet:
Description:
22nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812C223J1HAC7800
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X8R
  • Height
    1mm
  • Length
    4.5mm