  • C1805P271J1GRHTM
C1805P271J1GRHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1805P271J1GRHTM
HK JDW NO:
417-C1805P271J1GRHTM
Description:
270pF Ceramic Capacitor 5% 1805
Step5Bar-code shipping tag
C1805P271J1GRHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270pF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.57mm