  • C17AH3R9B-7UN-X1T
C17AH3R9B-7UN-X1T
advertisement
Manufacturer No:
C17AH3R9B-7UN-X1T
HK JDW NO:
434-C17AH3R9B-7UN-X1T
Datasheet:
C17AH3R9B-7UN-X1T
Description:
AH 3.9pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±0.1pF P90 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
C17AH3R9B-7UN-X1T
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Voltage - Rated
    1000V 1kV
  • Capacitance
    3.9pF