  • C1608C0G2E101J
C1608C0G2E101J
advertisement
Manufacturer No:
C1608C0G2E101J
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-C1608C0G2E101J
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0603, CHIP, HALOGEN FREE, ROHS AND REACH COMPLIANT